Nejrozsáhlejší regionální inzerce na Olomoucku

Nabídka elektroniky a bílé techniky: Prodám BioBeam 940 - přístroj na masáž a odstranění bolesti

1. 6. 2017, 10:02

Jedná se o profesionální přístroj - recenze jsou k dispozici na: https://www.prozdravi.cz/recenze/biobeam-940.html. Puvodni cena 6490 kc vc. faktury. Je temer novy bez znamek pouziti. Opravdu pomaha od bolesti, mam to vyzkousene a doporucuji. Ja mam doma 2 kusy, proto tento prodavam. Zabere vetsinou do tydne, u me to bylo do 5 dni.
BioBeam 940 je moderní vysoce účinný systém světelné terapie určený pro bezbolestnou léčbu pohybového aparátu bez vedlejších nebo negativních účinků.

BioBeam 940 využívá vlastní, patentově chráněnou technologii léčebných vlastností infračerveného paprsku jedné vlnové délky 940 nm, která je účinná při léčbě pohybového aparátu. BioBeam 940 má výrazný analgetický, protizánětlivý a hojivý (biostimulační) efekt, což výrazně snižuje počet lékařských zákroků, množství užívaných léků a s tím spojené odbourání jejich vedlejších a nežádoucích účinků.

BioBeam 940 je nízkovýkonový úzkopásmový zdravotnický přístroj využívající infračerveného světla k zmírňování chronické bolesti spojené se všemi typy artritidy, jako je osteoartritida, revmatická a revmatoidní artritida či dnavá artritida, bolesti malých kloubů a k léčbě poruch měkkých tkání, například zánětu šlachy. Může být použit jako alternativa k farmaceutickým přípravkům a fyzioterapii nebo ve spojení s nimi. Je účinným fototerapeutickým prostředkem ke zmírnění bolesti.

Jiné fototerapeutické metody jsou velmi nákladné a často vyžadují klinickou aplikaci. Lehký, přenosný a cenově dostupný Biobeam 940 je vhodný i pro domácí použití. BioBeam 940 poskytuje rychlou úlevu od akutních, chronických, kloubových a revmatických obtíží.

Fototerapie je oblast medicíny, kde jsou pacienti léčeni světelnými paprsky. Někdy se při fototerapii využívá sluneční světlo. Světelný zdroj BioBeam 940, který má zvláštní léčebné vlastnosti, je příkladem světelného zdroje, který se v přírodě nevyskytuje.

Cena: 2 000,- Kč

Kontaktní údaje:

Leoš Čermák
cermak1978@seznam.cz
728477001
Šumperk

Prodám BioBeam 940 - přístroj na masáž a odstranění bolesti

  zpět na Nabídka elektroniky a bílé techniky
Portál ZdeInzeruj.cz používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto portálu s tím souhlasíte. Další informace